Telefón

+421-907-174142

Email

info@masaze-javier.sk

Otváracie hodiny

Pondelok - Piatok: 9:00 - 18:00

História našej firmy sa píše od mája 2002.

V oblasti Michalovského regiónu sme ako prví založili pracovisko zamerané len na poskytovanie masérskych služieb. Spočiatku bolo potrebné, aby sa obyvatelia dozvedeli o masáži ako takej viac informácií. O účinkoch a poskytovaných službách sme informovali v reklamných článkoch novín, televízii a rozdalo sa tiež veľké množstvo letákov.Naším hlavným cieľom je uspokojovať potreby obyvateľstva v oblasti alternatívnej medicíny. Zamerali sme sa preto na poskytovanie masérskych služieb. Po niekoľkých mesiacoch sme získali prvú firemnú zákazku. Odvtedy už naše služby využilo mnoho firiem v Michalovskom okrese.

Navštevujú nás klienti – muži i ženy, mladí už od 10rokov až po starších. Masáže využívajú ľudia zo všetkých sociálnych vrstiev – vedia, že masáž nieje luxus, ale bežná a nutná potreba.V budúcnosti plánujeme rozširovať naše služby aj o iné druhy – techniky starostlivosti o telo a zdravie. Snažíme sa, aby naša ponuka a kvalita služieb zaujali čo najviac. Spokojnosť našich klientov je u nás na prvom mieste!

Približne od polovice novembra 2015 sme sa presťahovali do nových priestorov bližšie centra mesta Michalovce.

20. Augusta 2016 sme našu prevádzku v meste zrušili a začali sme s poskytovaním masážnych služieb v domácnostiach, príp. firmách našich klientov a týmto sme znova prvými v našom regióne. (tzv. mobilný masér) Nastala doba „Nemám čas“ a preto sme sa rozhodli prispôsobiť tejto uponáhľanej dobe 😉

V polovici novembra 2023 sme spustili možnosť zakúpenia našich služieb cez platobné karty. Keďže sa stále chceme približovať k našim klientom, spustili sme aj novinku – “okamžité permanentky. Sú doručené do mailových schránok po vykonaní online platby. Permanentky si môžete zakúpiť aj mimo nášho otváracieho času Viac tu:

Objednajte si masáž na tč.  0907 / 174 142.